EKO!,  Grzybnie,  Uprawa grzybów

I Ty możesz hodować grzyby w swoim domu.

Hodowla Grzybów
Grzyby hodowlane

Dlaczego warto hodować grzyby?
Kilogram tych przysmaków w chwili obecnej może kosztować od dwudziestu złotych w górę. Przy obecnym poziomie inflacji nie każdy może sobie na to pozwolić, ale mogą mieć Państwo swoje grzyby u siebie. Płacąc raz, za jeden balot z ulubionym, lub zdrowotnym grzybem mogą pastwo zebrać do kilku rzutów grzybów.

Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę, że można bez większego wysiłku, samemu stworzyć uprawę grzybów. Najważniejsze, że nie trzeba mieć do tego zaawansowanych umiejętności. Uprawa grzybów we własnym domu czy ogrodzie to satysfakcja z aromatycznych, smacznych i niezawierających chemii rarytasów.

To naturalne, ekologiczne i zdrowe. Zebrane grzyby mogą Państwo wykorzystać na przykład do przygotowywania domowych specjałów. Prawdziwek, borowik szlachetny, kurka, czy też maślak smakują wyśmienicie, a naszym klientom domowa hodowla grzybów daje mnóstwo radości i satysfakcji. Dla przykładu uprawa shiitake, boczniaka ostrygowatego czy reishi to realne wsparcie i troska o Państwa zdrowie, a także oszczędność pieniędzy.

Hodować może każdy!